Štartovná listina 2019


Kategoria - Skijoring 1 dog
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
13Agnieszka Jarecka10:00:00
215Ján Néger10:02:00
31Justyna Nowroth10:04:00
42Matej Peniak10:06:00
54Maroš Trabalka10:08:00
65Mieczysław Paluch10:10:00
76Monika Strašáková10:12:00
87Kacper Chrostek10:14:00
99Mário Adamko10:16:00
1010Krzysztof Windyś10:18:00
1111Milan Belzár10:20:00
1212Aleksandra Górny10:22:00
1313Mariana Kotuliaková10:24:00
1414Jaroslav Jakubášek10:26:00
1516Aleksandra Kaputa10:28:00
1617Michael Chovanec10:30:00

Kategoria - FCI Skijoring 1 dog
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
118Patrik Lučanský10:34:00
220Carla Reistetterova10:36:00
321Roman Reistetter10:38:00
419Ján Néger10:40:00
522Lenka Bičkošová10:42:00
623Tamara Ivančová10:44:00
724Iveta Truskova10:46:00

Kategoria - Skijoring 2 dogs
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
125Grzegorz Klabisz10:50:00
227Agnieszka Jarecka10:52:00
328Martin Klár10:54:00
429Marie Ševelová10:56:00
530Lucie Schönová10:58:00

Kategoria - FCI Skijoring 2 dogs
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
126Marcel Matanin11:02:00
233Igor Stefan11:04:00
334Michal Ivančo11:06:00

Kategoria - D (2 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
135Zuzanna Pająk11:16:00
237Przemysław Sakwiński11:18:00
338Marek Ivanecky11:20:00
439Agnieszka Błach11:22:00
540Kateřina Bluchová11:24:00
642Tomasz Kuder11:26:00
743Dana Halásová11:28:00
844Juraj Vavrúš11:30:00
945Jaroslav Banoci11:32:00
1046Petra Horňáková11:34:00
1141Lloyd Clark11:36:00

Kategoria - FCI D (2 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
136Igor Pribula11:42:00
247Aleksandra Pieron11:44:00
348Bartłomiej Sobecki11:46:00
449Andrzej Rutkowski11:48:00
550Jakub Karasiński11:50:00
651Anna Helwig11:52:00
752Peter Chanas11:54:00
853Marek Rogalski11:56:00
954Monika Vevericikova11:58:00
1055Peter Adámať12:00:00
1156Gábor Rosner12:02:00
1257Boglárka Jámbor12:04:00
1358Jaroslav Banoci12:06:00

Kategoria - C (3-4 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
159Jakub Reguli12:16:00
260Viktor Hájek12:18:00
362Gabriela Milatová12:20:00
463Kvetoslava Slaná12:22:00
564Andrej Drabik12:24:00
665Dagmar Nešněrová12:26:00
766Jirka Mencak12:28:00

Kategoria - FCI C (3-4 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
168Mikolaj Wlodarczyk12:34:00
261Katarína Fábryová12:36:00
369Branislav Grenzner12:38:00
470Jozef LaurenČÍk12:40:00
571Marcin Szlęk12:42:00
672Sipiczki György12:44:00
773Daniel Czornyj12:46:00
874Katarzyna Ziaja12:48:00
975Viktor Hájek12:50:00

Kategoria - B (5-6 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
180Vratislav Minac13:00:00
276Tomasz Pająk13:02:00
377Bogusław Madejczyk13:04:00
478Jakub Reguli13:06:00
579Erik Copko13:08:00
682Ľudovít Bezányi13:10:00
781Vratislav. Minac13:12:00

Kategoria - FCI B (5-6 dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
183Kunert Zbyszek13:18:00
284Anna Kostrzanowska13:20:00
385Peter Lipcsei13:22:00
486Dušan Sumrák13:24:00
587Mikolaj Wlodarczyk13:26:00

Kategoria - A (7 and more dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
188Branislav Spiššak13:36:00
289Lubos Strapec13:38:00
390Martin Vrtěl13:40:00
491Miroslav Pažur13:42:00

Kategoria - FCI A (7 and more dogs)
#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 19.1.2019
192Michał Markiel13:48:00
293Jacek Karasiński13:50:00
394Mirosław Waśkowski13:52:00