Štartovná listina 2018


Kategoria - SKJM (SPRINT - MS Slovenska, 12,6km,  1 dog)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
164Jaroslav Jakubášek10:32:00
23Mieczysław Paluch10:34:00
32Karol Paluch10:36:00
443Kacper Chrostek10:38:00

Kategoria - SKJW (SPRINT - MS Slovenska, 12,6km, 1 dog)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
16Agnieszka Jarecka10:30:00
27Justyna Nowroth10:48:00
357Jana Sellengova10:50:00
460Aleksandra Kaputa10:52:00
510Bober Wiktoria10:54:00
69Patrycja Opyrchał10:56:00

Kategoria - SKJM1 + SKJW1 (SPRINT - MS Slovenska, 12,6km, Skijoring, 1 dog + SPRINT - MS Slovenska, 12km)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
161Romam Reistetter11:06:00
211Roman Reistetter 12:18:00

Kategoria - B-MID (MID - MS Slovenska, 24,2km, 5-6   dogs,)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
194Andrej Minac 11:08:00
291Tomasz Pająk11:10:00
392Erik Copko11:12:00
426Piotr Czerepak11:14:00

Kategoria - A-MID (MID - MS Slovenska, 24,2km, 7-8  dogs,)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
199Grzegorz Burzyński11:24:00
251Miroslav Pažúr11:26:00
398Lubos Strapec11:28:00
493Zbigniew Heczko11:30:00

Kategoria - D (SPRINT - MS Slovenska, 6,4km, 2  dogs)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
156Andrej Drabik11:40:00
242Gabriela Milatová11:42:00
318Dana Halásová11:44:00
422Milan Daško11:46:00
559Jaroslav Bánoci11:48:00
615Krzysztof Windyś11:50:00
717Zuzanna Pająk11:52:00
819Agnieszka Błach11:54:00
920Magdalena Firlit11:56:00

Kategoria - D1 (SPRINT - MS Slovenska, 6,4km, 2 Siberian Husky dogs)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
154Andrej Drabik12:06:00
224Igor Pribula12:08:00
350Katarína Fábryová12:10:00
445Ján Richnavský12:12:00
54Gábor Rosner 12:14:00

Kategoria - SKJ2 (SPRINT - MS Slovenska, 12,6km)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
153Agnieszka Jarecka12:16:00

Kategoria - C (SPRINT - MS Slovenska, 8,2km, 3-4  dogs,)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
116Juraj Vavrúš12:28:00
258Jakub Reguli12:30:00
325Jaroslav Bánoci12:32:00

Kategoria - C1 (SPRINT - MS Slovenska, 8,2km, 3-4 Siberian Husky dogs)

#BIBPretekárKrajinaStart time on sat. 4.3.2018
155Andrej Drabik12:42:00
229Katarzyna Ziaja12:44:00
330Marek Rogalski-janc12:46:00
446Peter Adamat12:48:00
549Dušan Sumrák12:50:00